مقررات و قواعد بارگذاری فایل

 

مقررات و قواعد بارگذاری فایل‌های ویدیویی در

پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین

برای تولید و نشر بهتر محتوا در بستر پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین به شما پیشنهاد می‌دهیم قوانین بارگذاری فایل‌های ویدیویی در  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین را با دقت مطالعه کنید:

 

توجه داشته باشید پیش از بارگذاری هر ویدیو باید حق نشر ویدیوهای بارگذاری شده (دوبله، فیلم و سریال ایرانی و ...) را رعایت کرده باشید.

ویدیوهای شما نباید با شئونات اخلاقی و عرف جامعه اسلامی مغایرت داشته باشند.

از بارگذاری ویدیوهایی که منجر به ایجاد تنش و التهاب سیاسی می‌شوند، در  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین بپرهیزید.

از بارگذاری ویدیوهای اهانت‌آمیز به مقامات سیاسی و اقلیت‌های قومی و مذهبی بپرهیزید.

تمسخر شهروندان در ویدیوهای ارسالی و بارگذاری شده توسط کاربران ممنوع است، در صورت گزارش، ویدیوهای با این مفهوم از بستر  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین حذف می‌شوند.

از انتشار ویدیو با تصاویر دل‌خراش در  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین خودداری کنید.

ویدیوهایی با موزیک متن غیرمجاز در  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین قابل انتشار نیستند.

از انتشار ویدیوهای تکراری در یک یا چند صفحه کاربری به طور هم‌زمان خودداری کنید.

امکان دانلود و بارگذاری ویدیوهای صفحه‌های کاربری دیگران در صفحه کاربری خودتان وجود ندارد. در صورت گزارش، ویدیوهای بارگذاری شده از صفحه کاربری شما حذف می‌شوند و دسترسی برای بارگذاری ویدیو تا مدتی برای شما امکان‌پذیر نخواهد بود.

عنوان ویدیوها باید مرتبط با محتوای ویدیو باشد، عنوان‌های تکراری و نامربوط از دیده‌شدن ویدیوی شما و جذب مؤثر مخاطب جلوگیری می‌کنند.

برای جذب درست مخاطب، برچسب‌ها باید کاملاً مرتبط به ویدیوی منتشرشده باشند. استفاده از برچسب‌های غیر مرتبط منجر به گزارش‌ از سمت دیگر کاربران می‌شود و علاوه بر آن الگوریتم‌های  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین، ویدیوهای شما را دیگر در نتایج جستجوی آن برچسب‌ها، به مخاطبان نشان نمی‌دهد.

اگر می‌خواهید از صفحه کاربری خودتان برای معرفی کسب و کارتان استفاده کنید، باید توجه داشته باشید که حق تبلیغات در ویدیوهای شما برای  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین محفوظ است. بنابراین در طول ویدیوهای بازنشری امکان تبلیغات وجود ندارد مگر اینکه برای تبلیغات، از 4 ثانیه آخر ویدیوی خود استفاده کنید.

کاربران گرامی توجه داشته باشید:

در صورت عدم رعایت قواعد ومقررات بارگذاری ویدیو در صفحه خودتان،  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین  می‌تواند نسبت به حذف ویدیو، مسدودی صفحه شما و یا بستن امکان بارگذاری ویدیوها برای شما اقدام کند.

باید در گذاشتن نظرات خود به اندازه کافی دقت کنید و از گذاشتن نظرات توهین‌آمیز و یا تهدید کاربران دیگر  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین خودداری کنید. در صورت گزارش تخلف، امکان نوشتن نظرات برای شما مسدود می‌شود.

تذکر: مدت زمان جریمه‌های ذکر شده در این مجموعه مقررات و قواعد، بستگی به نوع و شدت تخلف شما دارد. امکان دارد از یک روز تا مسدودی کل اکانت، برای حساب کاربری شما جریمه ثبت شود.

قوانین کلی پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین

با استناد به ماده 74 قانون تجارت الکترونیک مصوب 17/10/1382 مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین مصداق بستر مبادلات الکترونیکی صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مؤلفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده کاربران است.

هم‌چنین به اطلاع می‌رساند که  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین دارای مجوز از هیات نظارت بر مطبوعات و زارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و مسؤولیت انتشار محتواهای منتشر شده در این پایگاه برابر قانون مطبوعات و اصلاحیه‌های آن قابل تعقیب و رسیدگی قضایی است

پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین تابع کلیه قوانین موضوعه کشور به‌خصوص قانون تجارت الکترونیک است لذا نقض هر رفتاری که متضمن نقض هریک از قوانین کشور باشد مجرمانه تلقی می‌گردد و قابل پیگیری است.

 پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین بستر بارگذاری ویدیوهای شما را بدون دریافت وجه و به‌صورت رایگان در اختیار قرار داده است و حق انتشار تبلیغات در ویدیوهای بارگذاری شده در  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین صرفا از حقوق صاحب امتیاز این پایگاه به شمار می‌آید.

پس از بارگذاری ویدیو، حقوق مربوط به انتشار، حذف و ویرایش ویدیوهای بارگذاری شده نزد پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین محفوظ خواهد ‌ماند.

هر هنگام شما و یا هر شخص حقیقی و یا حقوقی دیگر نسبت به محتوای منتشر شده توسط هر کابر  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین معترض باشد و آن را خلاف یک و یا چند قاون و از قوانین یاد شده در این مجموعه قواعد و مقررات و یا هر قانون الزامی دیگر بداندُ می‌تواند از طریق ایمیل شکایت و یا اعتراض خود را به مدیریت  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین ارسال کند و خواهان رسیدگی باشد. ازجمله هرکس می‌تواند گزارش رعایت نکردن حق نشر را باید از طریق ایمیل برای ما ارسال نماید تا ما بتوانیم به درخواست او رسیدگی کنیم. ارسال مدارک برای اثبات حق مالکیت ویدیو لازم است و مدارک متقاضی رسیدگی نزد  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین محفوظ خواهد ماند.

امکان تغییر نام کاربری در  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین  وجود ندارد بنابراین باید در موقع انتخاب نام کاربری دقت لازم را داشته باشید. در صورت داشتن  درخواست رسمی (برندها، شرکت‌ها و…) یا اشکال تایپی درخواست تغییر نام خود را به مرکز پشتیبانی  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین support@rouzegaronline.ir ارسال کنید. توجه داشته باشید این درخواست بررسی خواهد شد؛ و بنا به نظر کارشناس مربوطه امکان رد درخواست وجود دارد.

امکان حذف کانال، ایمیل و شماره تماس ثبت‌شده در کانال وجود ندارد؛ اما می‌توانید از قسمت پروفایل، بخش تنظیمات، نسبت به تغییر و ویرایش ایمیل و یا شماره تماس، اقدام نمایید.

 

قوانین تصویر شاخص  پایگاه اطلاع رسانی روزگار آنلاین

کاربر گرامی، در هنگام انتخاب تصویر شاخص، باید موارد زیر را رعایت کنید:

تصویر شاخص نباید دل‌خراش و آزار دهنده باشد.

با شئونات اخلاقی، عرفی جامعه و قوانین جمهوری‌ اسلامی مغایرت نداشته‌باشد.

تصویر از هرگونه اهانت و بی‌احترامی به مقامات سیاسی و اقلیت‌های قومی و مذهبی به دور باشد.

از تصویری که در برگیرنده محتوای داخل ویدیو نیست، استفاده نکنید.